CCK-Trutnov

A+ A A-

Letní tábory

Připravili jsme pro Vás samostatné webové stránky LDT Křižáček na adrese http://www.krizacek.cz/

 

Táborové propozice pro rok 2020 ke stažení zde  


Táborové propozice, pokyny a přihláška pro rok 2018 ke stažení zde


 


 

 

Letní dětský tábor "KŘIŽÁČEK" 2017 

se opět uskutečnil v rekreačním areálu Chata Nebákov v Českém ráji. Letošní LDT se uskutečnil v termínu 5.8.-18.8.2017. Celotáborová hra byla na téma "Staré pověsti české". LDT se zúčastnilo 48 dětí a 10 vedoucích včetně zdravotníka.

FOTOGALERIE

http://ldtkrizacek.rajce.idnes.cz/

 

 Jak se již stává nepsaným pravidlem, uskutečnil se opět LDT Křížáček v areálu Chaty Nebákov v Českém ráji, a to ve dnech 6.8.-19.8.2016. Opět si děti i vedoucí užili třináct dní plných zábavy a her. Letošní celotáborová hra se nesla v cestovatelském duchu a byla nazvána "CESTA KOLEM SVĚTA". Letošního LDT se zúčastnilo 55 dětí a 11 vedoucích včetně zdravotníka.  

 

FOTOGALERIE

http://ldtkrizacek.rajce.idnes.cz/LDT_Krizacek_Nebakov_2016/

 

   Ve dnech 8.8.-21.8.2015 se uskutečnil letní dětský tábor Křižáček, a to opět v areálu Chaty Nebákov. LDT se v letošním roce zúčastnilo 51 dětí a 10 vedoucích včetně zdravotníka. Téma letošní celotáborové hry bylo: " Z pohádky do pohádky". 

FOTOGALERIE

http://ldtkrizacek.rajce.idnes.cz/


     Ve dnech 9. 8. až 22. 8. 2014 se uskutečnil letní dětský tábor Křižáček. Letošní tábor se konal v areálu Chata Nebákov, který se nachází na okraji Českého ráje, 9 km od města Sobotka. Letního tábora se zúčastnilo celkem 41 dětí ve věku 6 až 14 let a 9 vedoucích včetně zdravotníka. Celým táborem provázela účastníky celotáborová hra - Křižáčkovy olympijské hry. První týden na táboře se nesl ve znamení letních olympijských her a druhý týden zimních. Soutěžilo se v různých olympijských disciplínách a nejlepší oddíl se stal olympijským vítězem LDT Křižáček 2014. Všichni účastníci tábora na posledním nástupu obdrželi medaile za umístění v celotáborové hře. Mimo olympijský program se za účastníky přijeli podívat psovodi Policie ČR Jičín, kteří jim předvedli ukázky se svými čtyřnohými kolegy. Pro děti byly připraveny dva celodenní výlety, kdy první byl na hrad Trosky a jeho okolí a při druhém zavítali do města Sobotka, kde na ně čekala beseda s hasiči SDH Sobotka, kteří jim ukázali své vybavení, včetně vozidel, kterými jezdí na zásahy. Dále se děti učily základům první pomoci, bylo jim též představeno NZDM (nízkoprahové zařízení pro děti a mládež) Shelter RIAPS Trutnov, nechyběly ani různé soutěže, hry, táboráky, diskotéky a filmové večery.

FOTOGALERIE

http://ldtkrizacek.rajce.idnes.cz/

 

     V termínu 30.6.2013 - 13.7.2013 proběhl opětovně v areálu Retroparku Sejfy u Mladých Buků letní dětský tábor pořádaný naším OS ČČK Trutnov ve spolupráci s MS Trutnov-město a MS Úpice. Letošní ročník se nesl v duchu "Mýtů a pověstí Rýchor". Děti provázel celým táborem Krakonoš, který jim každý den zadával ke splnění nové a velmi zajímavé úkoly.          

 FOTOGALERIE

http://mstrutnov-cck.rajce.idnes.cz/TABOR_SEJFY_2013/

 

     V termínu 1.7.-13.7.2012 proběhl v areálu obklopeném lesy s vlastním koupalištěm a sportovišti, Sejfy u Mladých Buků letní dětský tábor, který byl určen dětem ve věku od 6 do 16 let včetně. Tento tábor byl vhodný i pro děti zdravotně oslabené, protože po celou dobu pobytu byl přítomen lékař. Tábor byl zaměřený na ozdravný pobyt v přírodě, regeneraci sil a aktivní odpočinek se spoustou her, zábavy a na získávání nových znalostí a dovedností. Dětem byly ukázány základy první pomoci s možností nácviku na resuscitačních loutkách. Proběhla řada besed s odborníky (policisté, hasiči, záchranná služba, pracovníci horské služby). Největší zájem však vzbudil den plný zábavy a adrenalinu v Relax parku v Peci pod Sněžkou. Nechyběly také tajné výlety, táborák, soutěže, hry a disco večery.

FOTOGALERIE 

http://mstrutnov-cck.rajce.idnes.cz/Tabor_SEJFY_2012/

 

 

 


Oblastní spolek Českého červeného kříže Trutnov, Horská 5, 541 01 Trutnov, IČ: 00426253, DIČ CZ00426253
Mob.: +420-775-220-000 nebo Tel./fax: +420-499-810-810, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.


Copyright © 2024 CCK-Trutnov. Všechna práva vyhrazena.
Joomla! je svobodný software vydaný pod licencí GNU General Public License.